"Грипп ва оғир ўткир респиратор инфекциялар профилактикаси, клиникаси, диагностикаси, даволаш ва эпидемияга қарши чора-тадбирлар"
15.09.2023 751
Республика тез тиббий ёрдам марказининг 2023 йил 15 сентябрдаги 35-сонли буйруғи ижросини таъминлаш,  мазмун моҳиятини чуқур англаш ва фаолиятда фойдаланиш мақсадида, РТТЁМ Фарғона вилояти филиалида "Грипп ва оғир ўткир респиратор инфекциялар профилактикаси, клиникаси, диагностикаси, даволаш ва  эпидемияга қарши чора-тадбирлар" мавзусида, филиал директорининг ўринбосари А.Абдурахмонов раислигида,  филиал маъмурияти, туман ва шахар бўлим мудирлари ҳамда ходимларига интерактив усулда семинар йиғилиши ўтказилди.

«Грипп и Профилактика, клиника, диагностика, лечение и противоэпидемические мероприятия тяжелых острых респираторных инфекций»
15.09.2023 873
В целях обеспечения выполнения приказа №35 от 15 сентября 2023 года Республиканского центра скорой медицинской помощи, глубоко понять суть содержания и использовать его в своей деятельности, в филиале РЦСМП Ферганской области «Грипп и Профилактика, клиника, диагностика, лечение и противоэпидемические мероприятия тяжелых острых респираторных инфекций» по теме под председательством заместителя директора филиала Абдурахманова А.В. в интерактивной форме проведено семинарское совещание для руководства филиала, руководителей районных и городских отделов и сотрудников.